در این مقاله، بهترین وسیله برای امنیت خودرو را بررسی کردیم. با ارسال موقعیت مکانی اتومبیل، امکان یافتن خودرو سرقتی حتی در دورافتادهترین نقاط نیز وجود دارد. مطمئناً در هر زمینهای سابقه و مجوز میتواند مثمر ثمر باشد و تهیه بهترین ردیاب نیز از این قاعده مستثنا نیست. باز کردن صندوق عقب هم برای سارقان کار چندان دشواری نیست. اکثر این نرم افزار ها متن باز هستند ( Open Source) و سورس آن ها در اینترنت موجود می باشد که با کمی جست و جو می توانید آن ها را در اینترنت پیدا کنید. متاسفانه سارقین راههای باز کردن انواع قفل یا از کار انداختن دزدگیرهای مختلف را آموختهاند. ردیاب خودرو یکی از وسایل امنیتی مهم این روزها برای هر نوع خودرویی میباشد که میتواند ماشین شما در برابر خطر سارقین حفظ کند. در صورتی که سارقین موفق به غیر فعال کردن آژیر دزدگیر شود و خودرو را سرقت کنند، دزدگیر عملا دیگر بی فایده خواهد بود. ردیابی لحظهای خودرو این امکان را برای صاحب خودرو فراهم میکند تا در صورتی که ماشین او به سرقت رفت، بتواند آن را بهراحتی بیابد.

https://nabzefanavari.ir/fa/news/32923/5-%D9%85%D8%B2%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%86%D9%82%D9%84%DB%8C%D9%87

تا اینجا با ردیاب و کاربردهای آن آشنا شدیم. در اینجا به نکاتی که ضروری است می پردازیم که در زمان سفارش یا انتخاب ردیاب خودرو باید آنها را بدانید و در زمان خرید منجر به سر در گمی نشوید. اما باید توجه داشته باشید که به هیچ وجه ردیاب را نزدیک مخزن سوخت ماشین یا زیر اگزوز آن نصب نکنید. به طور کلی هزینه نصب ردیاب خودرو با توجه به عواملی مانند نوع خودرو، موقعیت نصب ردیاب و نوع ردیاب تعیین میشود و نمیتوان یک هزینه ثابت را برای این منظور از قبل اعلام نمود. از جمله مهمترین کاربردهایی که ردیاب خودرو دارد به مواردی مانند ردیابی مجرمین متواری، سیستم مدیریت ناوگان و ردیابی کانتینرها، حفاظت کردن از خودروهای شخصی و ردیابی خودروهای امانتی میتوان اشاره کرد. یکی از این مشاغل، مدیریت ناوگان است. ردیاب خودرو مدل G05N یکی از پیشرفته ترین ردیابهای خودرو می باشد و با توجه به اندازه کوچک آن به راحتی در انواع وسایل نقلیه از قبیل خودرو، موتور سیکلت و غیره قابل نصب می باشد. آهنربای موجود در محصول ردیاب نظامی به قدری قوی است که نه به راحتی با دست جدا می شود و نه حتی با تکان های شدید از خودرو جدا می گردد.

 

وجود زبانهای موجود در پنل ردیابی، نشان دهنده کشورهای استفاده کننده از آن ردیاب است. در هنگام خرید، از قوی بودن سرور اطمینان پیدا کنید. رابطه مستقیمی دارد. برای مثال زمانی که قیمت فولاد افزایش پیدا کند، قیمت روز خودرو ایران خودرو نیز روند افزایشی خواهد داشت. در خودرو های بدون سرنشین، برای پیدا کردن مسیر و اطلاع از وضعیت سوخت خودرو از راه دور به کار می رود. بنابراین به سادگی می توانید مسیر حرکت هفته های قبل را روی آن ببینید. مدیر ناوگان با بررسی موقعیت لحظهای خودرو و همچنین سرعت و مسیر حرکت از طبیعی بودن شرایط اطمینان حاصل میکند. البته ردیابی لحظهای فقط مربوط به سرقت خودرو نیست؛ بسیاری از شرکتهای حملونقل از این ویژگی ردیاب برای نظارت بر ناوگان خود استفاده میکنند. این ویژگی ردیاب بهخصوص برای شرکتهای حملونقل کاربردی است. شرکتهای باربری و ماشینها به عنوان ردیاب کمکی جهت حفظ اموال از این ردیاب استفاده میکنند.

 

یکی از بهترین ویژگی های IR69 به عنوان ارزان ترین ردیاب مورد استفاده برای تمام خودروهای سواری، امکان ردیابی آنلاین و آفلاین توسط نرم افزار و پنل ردیابی آن است. اما در واقع امروزه با ارائهی تلفنهای همراه هوشمند و اپلیکیشنهای رهیابی قدرتمندی همچون Waze و Google Map در واقع دستگاههای رهیاب خودرو از رده خارج شدهاند مگر اینکه خودروهای عموما خارجی به عنوان قسمتی از امکانات خودرو از سیستم رهیاب استفاده نمایند. پشتیبانی و برخورداری از خدمات پس از فروش مسئلهای بسیار مهم در زمان خرید ردیاب خودرو است. فورا از طریق پیامک، تماس و نوتیفیکیشن برنامه (اپلیکیشن) و وبسایت از آن آگاه شوید و همچنین با میکروفن پر قدرت آن به صدای سارقان گوش دهید و یا خودرو را از راه دور خاموش کنید. اپلیکیشن پر قدرت ردياب مدل G05N که به صورت رسمی با يكسال اشتراك رايگان(اشتراك قابل تمديد است) برای گوشی های اپل و اندروید ارائه شده است امکان ردیابی همزمان بی نهایت خودرو را بر روی تعداد نامحدودی دستگاه موبایل ارائه می دهد. برخی GPS ها دارای اپلیکیشن مخصوص به خود هستند و همین موضوع سبب آسانی کار با ردیاب گردیده است.

https://ezp30.com/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%db%b1%db%b0-%d9%85%d9%87%d9%85%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d8%ac%d8%a7%d9%86%d8%a8%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88-%da%a9/