سری Pro-C دارای 4 الی 6 ایستگاه و سری PCC دارای 6 و 12 ایستگاه است. اشپک برای طراحی بدنه پمپ های سری P و NP از چدن استفاده می کند که آن را از طراحی جذاب و یکپارچه ای بهره مند ساخته است که آن را از دیگر پمپ های موجود در بازار متمایز می سازد. شما میتوانید از ما مشاوره رایگان برای طراحی و راهاندازی سیستم آبیاری هوشمند، دریافت کنید. کاربرد این شیر برای آبیاری تحت فشار فضای سبز شهری، منازل، پاسیو ها طراحی و ساخته شده است و استفاده از آن در مصارف صنعتی و در رابطه با مواد شیمیایی، مواد غذایی و مواد قابل انفجار توصیه نمیشود. آب صورت قطرهای به گیاه میرسد و حتی یک قطره هم تلف نمیشود. تایمر آبیاری قطره ای چه کاربردی دارد؟ البته داشتن تایمر آبیاری اتوماتیک فقط برای مواقع مسافرت رفتن نیست. کنترلر هانتر Pro-C بدون سیم کشی اضافی به Solar Sync وصل می شود، مقدار ET مورد نیاز محصول را محاسبه می کند و در نتیجه آبیاری بصورت کاملا اتوماتیک و طبق نیاز روزانه گیاه انجام می گیرد.

نصب و استفاده از این شیر برای افرادی توصیه میشود که ایندستورالعمل را خوانده و به آن کاملا آشنا هستند. مه پاش هایی از جنس استیل که برای مرطوب نگهداشتن فضای گلخانه استفاده میشود. قسمت کنترل کننده شیر اتوماتیک به شکل مکعب مستطیل میباشد و با فشار دادن دکمه ای که در زیر آن قرار دارد از بدنه اصلی شیر اتوماتیک جدا میشود. ممکن است لازم باشد پس از یک فصل قرار گرفتن در معرض آب و باد و خاک و نور خورشید، شلنگ تعویض شود. قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک و سیستم آبیاری اتوماتیک از راه دور و قیمت دستگاه آبیاری از راه دور و آبیاری اتوماتیک باغ و فروش شیر آبیاری اتوماتیک و فروش تایمر آبیاری ارزان و قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان و سیستم آبیاری اتوماتیک خانگی و لیست قیمت محصولات آبیاری قطره ای در تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان با ضمانت و خدمات پس از فروش تولید ، راه اندازی و استقرار و تحویل داده می شود. پس از اینکه دستگاه را نصب کردید، باتری ها را در جای خود قرار دهید و دکمه روشن را فشار دهید. همچنین میتوانید تنظیمات آبیاری و کنترل وسایل را بصورت روزانه و هفتگی و ماهانه بر روی دستگاه انجام دهید و بر اساس برنامه ای که داده اید دستگاه طبق برنامه داده شده عمل خواهد کرد.

مشخص شده است توجه کنید و در انتها در محفظه را در جای خود قرار دهید و پیچ های آن را ببندید. برای حذف زمان شروع لازم است تا START TIMES را روی AM 12 قرار داده و سپس دکمه منفی را بزنید. در هنگام فعال بودن ، یک دستگاه بادگیر تایر به سمت وسیله نقلیه کشیده شده و یک محصول درخشش تایر مبتنی بر آب یا سیلیکون را بر روی برس خود قرار می دهد ، که به نوبه خود محصول را به تایر اعمال می کند. جهت قرار دادن باتری در کنترلر آبیاری NODE BT، درپوش را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. کارواش صنعتی اینتر پمپ ایتالیا یک پمپ کارواش صنعتی فوق سنگین و صنعتی می باشد کخه بواسطه قدرت بالا و عملکرد منحصر بفرد مورد استفاده قرار می گیرد. به لطف دانش فنی متخصصان و هم چنین خلاقیت و نو آوری در خطوط تولید، این شرکت قادر به تولید پمپ های پیستونی فشار بالایی با کیفیت و استانداردی شده است که در رقابت با دیگر شرکت ها توانسته سهم مهمی از بازار را از آن خود کند.

آبیاری خودکار از طریق تایمر آبیاری هوشمند با گذشت هر روز اهمیت بیشتری پیدا می کند و تقاضا برای این سیستم ها افزایش می یابد. از سیستم های آبیاری خودکار خواسته می شود تا پارک ها و چمن ها سبزتر و از زیبایی بیشتری برخوردار شود و همچنین برای انجام عملیات آبیاری مورد نیاز در هنگام رشد گیاهان بدون پرسنل رشد بی رویه ای را به ارمغان می آورد. در هر ساعت از شبانه روز دستگاه، آبیاری را طبق برنامه انجام می دهد و درنتیجه آسیبی به چرخه رشد گیاه وارد نمی شود. اثبات این ادعا سالهای طولانی و تجربه و مهارت بسیار زیاد در برنامه نویسی و همگن نمودن تجهیزات با کیفیت با برنامه نوشته شده و اجرای پروژهی بسیار زیاد در زمینه برنامه نویسی از ساخت دستگاه مساحی چرم برای اولین بار در ایران تا هوشمند سازی هتل و پروژه های متعدد دیگر می باشد. یک سیستم آبیاری قطرهای هوشمند از اجزای مختلفی تشکیل شده است.

https://abniro.com/product/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C-200-%D8%A8%D8%A7%D8%B1/